Распоред полагања завршног и специјалистичког испита за новембарски рок

23/11/2020

У петак 27.11.2020. године у 8.00 часова завршни испит полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог завршног рада:
1.     Плавшић Душан
2.     Неретљак Владимир
3.     Ибрахими Куртеш
4.     Демири Ремзија
5.     Сибинчић Владан
6.     Азири Адријана
7.     Првуљ Миле
8.     Фабок Александар
9.     Пајдл Јован
10.  Криезиу Елдин
11.  Станков Немања
12.  Илић Ђорђе
13.  Морина Салија
14.  Идриз Мурина
15.  Шанта Гордана
16.  Шанта Драгана
17.  Глумац Небојша
18.  Кристијан Богдан

У петак 27.11.2020. године у 9.00 часова завршни испит полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог завршног рада:
1.     Врачарић Бранислав
2.     Николић Мирослав
3.     Цвијановић Вељко
4.     Лукић Немања
5.     Зукић Петар
6.     Спасојевић Иван
7.     Зличић Урош
8.     Бањац Милош
9.     Петковић Никола
10.  Тошковић Матија
11.    Милетић Дамјан
12.    Чуде Милош
13.    Пекеч Борис
14.    Вучић Стефан
15.    Вокић Стефан
16.    Лашанц Бојан
17. Борјан Ђорђе ТДС – полаже за Б категорију

У петак 27.11.2020. године у 9.00 часова  специјалистички испит (пети степен) полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог специјалистичког рада:
 1.    Трифуновић Младен
2.    Стефанов Кристијан

У понедељак 30.11.2020. године у 8.00 часова  завршни испит (трећи степен) полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту и лекарско уверење:
1.     Милић Јован
2.     Шубара Владимир
3.     Миличић Стеван
4.     Сегеди Михаљ
5.     Илић Андреј
6.     Ђорђевић Павле
7.     Марић Жељко
8.     Маринков Дамијан
9.     Грбић Коста
10.  Андреић Марко
11.  Илић Божидар
12.  Младеновић Борис
13.  Сарић Ведран

У понедељак 30.11.2020. године у 9.00 часова  завршни испит (трећи степен) полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту и лекарско уверење:
1.     Чубрило Мирко
2.     Петеј Синиша 
3.     Торбица Предраг
4.     Богданов Ђорђе
5.     Ћирић Немања
6.     Кужет Милан
7.     Гашпар Александар
8.     Милошић Стефан
9.     Зубић Себастијан
10.  Јавор Дејан
11.  Кристина Меши
12.  Пекановић Филип

Претходне објаве

Консултативна настава за мартовски испитни рок 2021. год.

Консултативна настава за мартовски испитни рок 2021. год.

Српски језик и књижевност Јаковљевић Јелена jelena.jakovljevicc75@gmail.com Бјелица Јасмина jacabjelica70@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Павловић Ливиа liviapavlovic@sspinki.edu.rs...

Сатница за завршни и специјалистички испит у јануару 2021. године

Сатница за завршни и специјалистички испит у јануару 2021. године

Петак 29.01.2021. у 8.00 часова 1.     Богдан Кристијан ВМВ 2.     Ковић Дарко ВМВ 3.     Салија Морина ВМВ 4.     Шанта Гордана ВМВ 5.     Шанта Драгана ВМВ 6.     Кукуда Иван ВМВ 7.     Царић Михаило ВМВ 8.     Зличић Урош ВМВ 9.     Спасојевић Иван ВМВ 10.  Фабок...

Сатница за матурски испит у јануару 2021. године

Сатница за матурски испит у јануару 2021. године

Петак 29.01.2021. у 8.00 часова (учионица 27 - приземље) Одбрана матурског рада и изборни предмет за следеће предмете (Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила; Техничко колска служба;...

Термини полагања редовних испита у јануару 2021. год.

Термини полагања редовних испита у јануару 2021. год.

КОМИСИЈА                                                  ПРЕДМЕТ                                                                                                           ТЕРМИН Српски језик и књижевност Бањац Слободанка Мајсторовић Јелена 25.01.2021. (понедељак)...