Сатница за редовне испите – августовски рок 2021. године

20/08/2021

Српски језик и књижевност
Мајсторовић  Јелена

 Бјелица Јасмина

26.08.2021. (четвртак) учионица 23

09 45 часова

Математика
Роган Александра

Нинков Светлана

26.08.2021. (четвртак) учионица 23

08 00 часова

Енглески језик
Топалски Диана

Новак Соња

26.08.2021. (четвртак) учионица 23

09 00 часова

Немачки језик
Бајић Каталин

 Илић Вања

26.08.2021. (четвртак) учионица 23

09 00 часова

Руски језик
Протић Верица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Француски језик
Петровић Славица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

26.08.2021. (четвртак) учионица 25

09 00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

26.08.2021. (четвртак) учионица 25

09 00 часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Евица Р. Ковачић

НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Ликовна култура
Маришан Деана 26.08.2021. (четвртак) учионица 25

08 45 часова

Музичка уметност
Атанасов Мирослав НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Јевтић Оливера

НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Физичко васпитање; Одабрани спорт
Обрадовић Наташа

Савић Владимир

26.08.2021. (четвртак) учионица 25

09 45 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Ђукић Љубица

Цекић Веселка

26.08.2021. (четвртак) учионица 25

09 00 часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 26.08.2021. (четвртак) учионица 25

10 30 часова

Филозофија
Алишић Жељка 26.08.2021. (четвртак) учионица 25

10 30 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају; Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа

Живановић Марија

НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Верска настава
Берић Ненад НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Михић Милан

Ђурнић Љиља

27.08.2021. (петак)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 09 45 часова учионица 19

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 00 часова учионица 10

В I, II, III година 10 00 часова учионица 10

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Панић Драган

Станковић Соња

27.08.2021. (петак)

ТДС ТУТ,ПТТ,НТ  III, IV година 09 30 часова учионица 10

В,РУТ I, II, III година 09 30 часова учионица 10

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана 27.08.2021. (петак)

СТТ, ТК,ТТКД,К I, II, III, IV година 09 45 часова учионица 20

В,РУТ I, II година 10 00 часова учионица 13

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

27.08.2021. (петак)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II, III, IV година 09 00 часова учионица 19

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 09 30 часова учионица 20

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Раушевић Светлана

Судар Вера

27.08.2021. (петак)

СТТ, ТК,ТТКД,К I, II, III, IV година 08 20 часова учионица 19

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Милојевић Гордана

Пејаков Бркић Гордана

27.08.2021. (петак)

В I, II, III година 09 00 часова учионица 10

ТДС,ТУТ  I, II година 10 00 часова учионица 10

ТДС,ТУТ III, IV година 10 00 часова учионица 10

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)
Јовановић Слободан

Фуртула Драган

27.08.2021. (петак)

СТТ, ТК,К, ТТКД I, II, III, IV година 09 00 часова учионица 19

ТВ,ЖВ,МН I, II,  III, IV година 09 30 часова учионица 20

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

27.08.2021. (петак)

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 09 30 часова учионица 19

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче, Практична настава)
Шолак Зорица

Михић Милан

27.08.2021. (петак)

ТВ,ЖВ,К, МН I, II, III, IV година 08 00 часова учионица 20

СТТ, ТК,К, ТТКД I, II, III, IV година 09 30 часова учионица 19

V степен
Николић Данијела

Баста Ненад

27.08.2021. (петак) учионица 21

09 00 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

26.08.2021. (четвртак) учионица 27

10 00 часова

Претходне објаве

Сатница за редовне испите – јануарски рок 2023. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – јануарски рок 2023. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Никовић Лена Јаковљевић Јелена 19.01.2023. (четвртак) учионица 26 09 15 часова Математика Роган  Александра Нинков Светлана 19.01.2023. (четвртак) учионица 26 10 15 часова Енглески језик Новак Соња Павловић Ливиа 19.01.2023. (четвртак)...

Консултативна настава за јануарски испитни рок 2022. године

Консултативна настава за јануарски испитни рок 2022. године

Српски језик и књижевност Јаковљевић Јелена jelena.jakovljevicc75@gmail.com Никовић Лена lenanikovic@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Новак Соња sonjanovak007@gmail.com Павловић Ливиа...

Консултативна настава за децембарски испитни рок 2022. године

Консултативна настава за децембарски испитни рок 2022. године

Српски језик и књижевност Ђокић Душанка dusankadj@open.telekom.rs Бањац Слободанка slobodankabanjac@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

Сатница за редовне испите – децембарски рок 2022. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – децембарски рок 2022. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност   Ђокић Душанка Бањац Слободанка 16.12.2022. (петак) учионица 26 12 45 часова   Математика   Роган  Александра Нинков Светлана 16.12.2022. (петак) учионица 26 16 15 часова   Енглески језик   Топалски Диана Ратковић...

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ!!!
Завршни и специјалистички испит ће се одржати 30. јануара у 9 часова.
Матурски испит ће се одржати према следећем распореду:
  • 28.01. (субота) у 9.00 часова - писмени испит из српског језика (за све смерове)
  • 30.01. (понедељак) у 9.00 часова - изборни предмет и одбрана матурског рада (сви смерови осим ТДС по новом плану и програму)
  • 30.01. (понедељак) у 12.00 часова - практични део испита (ТДС по новом плану и програму)
  • 31.01. (уторак) у 10.00 часова - матурски тест за проверу стручно теоријског знања (ТДС по новом плану и програму)

Консултативна настава за јануарски рок - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ
ПРИЈАВУ СВИХ ИСПИТА УКЉУЧУЈУЋИ ЗАВРШНЕ, СПЕЦИЈАЛИСТИЧКЕ И МАТУРСКЕ ОБАВИТИ ИСКЉУЧИВО ПУТЕМ ФОРМЕ ЗА ПРИЈАВУ КОЈА СЕ НАЛАЗИ НА ИНТЕРНЕТ САЈТУ ШКОЛЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ, НАЈКАСНИЈЕ ДО 11.01.2023. НАКНАДНО ПРИСПЕЛЕ ПРИЈАВЕ НЕЋЕ БИТИ РАЗМАТРАНЕ, ВЕЋ БИТИ ПРЕНЕТЕ ЗА НАРЕДНИ ИСПИТНИ РОК. ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДА НЕ ПРИЈАВЉУЈУ ИСПИТЕ ПУТЕМ ПОШТЕ ИЛИ ЛИЧНО ДОНОШЕЊЕМ ПРИЈАВА И ДА СТРИКТНО ПОШТУЈУ РОКОВЕ ЗА ПРИЈАВУ!

OБАВЕЗНО ПРОЧИТАТИ!!!

Према одлуци Министарства просвете дошло је до промене цена испита, школарине и консултативне наставе. Сви ученици су у обавези да испите пријављују, односно уплаћују по новим ценама. Нове цене испита можете погледати на следећем линку: КЛИКНИ ОВДЕ,  а цене консултативне наставе за свој образовни профил можете пронаћи на овом линку: КЛИКНИ ОВДЕ.