Сатница за редовне испите – АПРИЛ 2024. године (ванредно школовање)

11/04/2024

Српски језик и књижевност
Душанка Ђокић

Слободанка Бањац

19.04.2024. (петак), учионица бр. 26

 9.00 часова

Математика
Роган Александра

Нинков Светлана

18.04.2024. (четвртак), учионица бр. 26

 10.00 часова

Енглески језик
Миа Ратковић

Топалски Диана

19.04.2024. (петак), учионица бр. 26

 11.50 часова

Немачки језик
Бајић Каталин

Марковић Драгица

17.04.2024. (среда), учионица бр. 13

 12.00 часова

Руски језик
Протић Верица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ
Француски језик
Петровић Славица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

19.04.2024. (петак), учионица бр. 26

 11.00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

18.04.2024. (четвртак), учионица бр. 26

 9.00 часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Мартиновић Ервехеја

18.04.2024. (четвртак), учионица бр. 26

 12.00 часова

Ликовна култура
Обровски Коља 19.04.2024. (петак), учионица бр. 26

 12.40 часова

Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Станковић Магдалена

19.04.2024.. (петак), учионица бр. 26

 12.00 часова

Физичко васпитање; Одабрани спорт
Ћирак Слободан

Савић Владимир

19.04.2024. (петак), учионица бр. 26

 13.00 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Ђукић Љубица

Цекић Веселка

19.04.2024. (петак), учионица бр. 26

 13.00 часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 18.04.2024. (четвртак), учионица бр. 26

 11.00 часова

Филозофија, Логика са етиком
Алишић Жељка 19.04.2024. (петак), учионица бр. 26

 16.15 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају; Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа

Живановић Марија

19.04.2024. (петак), учионица бр. 13

 15.00 часова

Верска настава
Берић Ненад

Димитријевић Вања

18.04.2024. (четвртак), учионица бр. 26

 14.20 часова

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Ђурнић Љиља

Марија Накић

20.04.2024. (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 09.00 часова учионица 26

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 09.00 часова учионица 27

В,РУТ I, II, III година 09.00 часова учионица 13

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 09.00 часова учионица 10

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Станковић Соња

Мартиновић Весна

20.04.2024. (субота)

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 09.00 часова учионица 10

ТДС ТУТ,ПТТ,НТ  III, IV година 09.00 часова учионица 11

В,РУТ I, II, III година 09.00 часова учионица 13

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана 20.04.2024 (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 09.30 часова учионица 27

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 09.30 часова учионица 26

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 09.30 часова учионица 10

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча,Електроника и телекомуникациони уређаји)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

20.04.2024 (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН  I, II III, IV година 10.00 часова учионица 26

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Блажић Јадранка

Раушевић Светлана

20.04.2024 (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К    I, II, III,IV година 10.00 часова учионица 27

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Саша Станковић

Гордана Пејаков Бркић

20.04.2024 (субота)

ТДС,ТУТ  I, II година 08.00 часова учионица 10

ТДС,ТУТ III, IV година 08.30 часова учионица 11

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)

ТЕСТОВИ ЗА Б И Ц КАТЕГОРИЈЕ

Еремић Злата

Зоран Тојић

20.04.2024 (субота)

В III година –  практична настава и тестови за Б и Ц катег.

   08.00 часова учионица 13

В  I, II, III година – стручни предмети

10.00 часова учионица 13

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила Основе квалитета на железници, Специјалистичка пракса и Организација жел. саобраћаја V степен за СТТ))
Слободан Јовановић

Фуртула Драган

20.04.2024 (субота)

ТВ I, II, III, IV година 09.00 часова учионица 26

СТТ, ТК,ТТКД,К I, II, III,IV година 08.00 часова учионица 27

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Ђурановић Предраг

20.04.2024 .(субота)

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 10.00 часова учионица 27

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче,Практична настава)
Шолак Зорица

Љиља Ђурнић

20.04.2024 (субота)

ТВ, СТТ, ТК, ТТКД  I, II, III, IV  година 08.00 часова учионица 26

V степен – ДРУМСКИ СМЕР
Николић Данијела

Еремић Злата

20.04.2024. (субота) 

10.00 часова учионица 13

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

19.04.2024. (петак), учионица бр. 13

 15.00 часова

Бродска медицина
Александар Мрђен НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер (Стручни предмети и Практична настава)
Ђурашиновић Драган

Баша Јадранка

19.04.2024. (петак), учионица бр. 13

 12.00 часова

Претходне објаве

Консултативна настава за јунски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за јунски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Бјелица Јасмина jacabjelica70@gmail.com Никовић Лена lenanikovic@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

Консултативна настава за aприлски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за aприлски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Ђокић Душанка dusankadj@open.telekom.rs Бањац Слободанка slobodankabanjac@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

Сатница за редовне испите – МАРТ 2024. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – МАРТ 2024. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Сандра Станар Јелена Јаковљевић 22.03.2024. (петак), учионица бр. 26  13.00 часова Математика Роган Александра Нинков Светлана 21.03.2024. (четвртак), учионица бр. 26  10.00 часова Енглески језик Миа Ратковић Топалски Диана 22.03.2024....

Консултативна настава за мартовски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за мартовски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Станар Сандра stanar.sandra@gmail.com Јаковљевић Јелена јelena.jakovljevicc75@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић...

ОБАВЕШТЕЊЕ!!!

Јунски испитни рок ће се одржати у периоду од 05. до 08. јуна 2024. године, према посебном распореду који ће бити накнадно објављен.


Консултативна настава за јунски испитни рок - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ


Матурски испит у jунском року биће организован  према следећем распореду:

15. 06. 2024. у 8.00 часова - писмени испит из српског језика за све смерове

14. 06. 2024. у 10.00 часова - практични део испита за смер ТДС по новом плану и програму

14. 06. 2024. у 9.00 часова - изборни предмет и одбрана матурског рада за све смерове осим за ТДС (техничари друмског саобраћаја по новом плану и програму)

12. 06. 2024. у 10.00 часова - тест за проверу стручно теоријских знања за смер ТДС по новом плану и програму


Следећи испитни рок за завршне и специјалистичке испите ће се одржати 14.06.2024. године у 09.00 ч.


ПРИЈАВУ СВИХ ИСПИТА ВРШИТИ ИСКЉУЧИВО ПУТЕМ АПЛИКАЦИЈЕ НА САЈТУ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ДО 24.05.2024. ГОД.


ВАЖНО!!!


СТАРИ ЖИРО РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ ВИШЕ НИСУ АКТИВНИ И НА ЊИХ ВИШЕ НЕ СМЕТЕ ВРШИТИ УПЛАТЕ.

НОВИ БРОЈ ЖИРО РАЧУНА ЈЕ:

840-31302845-09

НОВИ МОДЕЛ:

97

НОВИ ПОЗИВ НА БРОЈ: 

7302046040174231700


ШКОЛАРИНА, ИСПИТИ СА КОНСУЛТАЦИЈАМА, МАТУРСКИ, ЗАВРШНИ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТИ - СВЕ СЕ УПЛАЋУЈУ НА ИСТИ ЖИРО РАЧУН И НА ИСТИ ПОЗИВ НА БРОЈ КОЈИ ЈЕ ОВДЕ НАВЕДЕН.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ СУ У ДУЖНИ ДА СТРИКТНО ВОДЕ РАЧУНА ДА УПИШУ ТАЧАН ПОЗИВ НА БРОЈ, ЈЕР У СУПРОТНОМ, НЕЋЕ ИМ БИТИ ПРИЗНАТА УПЛАТА!!!


Испити и консултативна настава су до сада плаћани одвојено, а од 01.01.2024. године ИСПИТИ И КОНСУЛТАТИВНА НАСТАВА се плаћају на једну уплатницу и цене су обједињене. Обједињене цене испита са консултацијама за сваки образовни профил можете погледати на следећем линку - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ.