Сатница за редовне испите – августовски рок 2022. године (ванредно школовање)

15/08/2022

Српски језик и књижевност
Никовић Лена

Јаковљевић Јелена

22.08.2022. год. ( понедељак) учионица 26

8 00 часова

Математика
Роган  Александра

Нинков Светлана

23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

8 00 часова

Енглески језик
Топласки Диана

Павловић Ливиа

23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

9 00 часова

Немачки језик
Бајић Каталин

 

23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

9 00 часова

Руски језик
Протић Верица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Француски језик
Петровић Славица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

22.08.2022. год. ( понедељак) учионица 26

9 00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

22.08.2022. год. ( понедељак) учионица 26

9 00 часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Евица Радичанин Ковачић

22.08.2022. год. ( понедељак) учионица 26

9 00 часова

Ликовна култура
Поповић Бранислава 23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

9 00 часова

Музичка уметност
Атанасов Мирослав 23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

9 00 часова

Историја, Историја одабране теме
НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Физичко васпитање; Одабрани спорт
Ћирак Слободан

Савић Владимир

23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

9 30 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Цекић Веселка

Ђукић Љубица

22.08.2022. год. ( понедељак) учионица 26

9 00 часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

10 00 часова

Филозофија, Логика са етиком
Алишић Жељка 23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

10 00 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају (V степен); Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа

Живановић Марија

24.08.2022. год. (среда) учионица 12

10 00 часова

Верска настава
Берић Ненад

Димитријевић Вања

22.08.2022. год. ( понедељак) учионица 26

9 30 часова

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Ђурнић Љиља

Милан Михић

24.08.2022. год. ( среда)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 10 00 часова учионица 26

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 10 00 часова учионица 26 ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 00 часова учионица 19

В I, II, III година 10 00 часова учионица 20

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Панић Драган

Станковић Соња

24.08.2022. год. ( среда)

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 30 часова учионица 19

ТДС ТУТ,ПТТ,НТ  III, IV година 10 30 часова учионица 21

В,РУТ I, II, III година 10 30 часова учионица 20

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана 24.08.2022. год. ( среда)

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 10 00 часова учионица 26

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 10 00 часова учионица 26

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 00 часова учионица 19

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча,Електроника и телекомуникациони уређаји)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

24.08.2022. год. ( среда)ИЗМЕЊЕНО

23.08.2022. год. (уторак) – НОВИ ТЕРМИН

ТВ, ЖВ,К,МН I, II III, IV година 10.00 часова учионица 26

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Раушевић Светлана

Судар Вера

24.08.2022. год. ( среда)

СТТ, ТК,ТТКД,К, НТ I, II,  година 09 00 часова учионица 26

СТТ, ТК,ТТКД,К, НТ III,IV година 09 00 часова учионица 26

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Станковић Саша

Пејаков Бркић Гордана

24.08.2022. год. ( среда)

В I, II, III година 10 00 часова учионица 20

ТДС,ТУТ  I, II година 09 00 часова учионица 19

ТДС,ТУТ III, IV година 08 00 часова учионица 21

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)

V степен – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР

Јовановић Слободан

Фуртула Драган

 24.08.2022. год. ( среда)

ТВ, СТТ, ТК, К I, II III, IV година 08 00 часова учионица 26

СТТ, ТК, К I, II година 08 00 часова учионица 26

СТТ, ТК,ТТКД,К III,IV година 08 00 часова учионица 26

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

24.08.2022. год. ( среда)

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 09 00 часова учионица 26

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче, Практична настава)
Шолак Зорица

Михић Милан

24.08.2022. год. ( среда)

ТВ, СТТ, ТК, ТТКД  I, II  година 09 00 часова учионица 26

ТВ, ЖВ,К,МН  III, IV година 09 00 часова учионица 26

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 09 00 часова учионица 26

V степен – ДРУМСКИ СМЕР
Николић Данијела

Еремић Злата

22.08.2022. год (понедељак) учионица 13

09 30 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26

10 00 часова

Бродска медицина са ХТЗ
Мрђен Александар НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер (Стручни предмети и Практична настава)
Ђурашиновић Драган

Унтербергер Марија

НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА

 

Претходне објаве

Консултативна настава за јунски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за јунски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Бјелица Јасмина jacabjelica70@gmail.com Никовић Лена lenanikovic@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

Сатница за редовне испите – АПРИЛ 2024. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – АПРИЛ 2024. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Душанка Ђокић Слободанка Бањац 19.04.2024. (петак), учионица бр. 26  9.00 часова Математика Роган Александра Нинков Светлана 18.04.2024. (четвртак), учионица бр. 26  10.00 часова Енглески језик Миа Ратковић Топалски Диана 19.04.2024. (петак),...

Консултативна настава за aприлски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за aприлски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Ђокић Душанка dusankadj@open.telekom.rs Бањац Слободанка slobodankabanjac@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

Сатница за редовне испите – МАРТ 2024. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – МАРТ 2024. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Сандра Станар Јелена Јаковљевић 22.03.2024. (петак), учионица бр. 26  13.00 часова Математика Роган Александра Нинков Светлана 21.03.2024. (четвртак), учионица бр. 26  10.00 часова Енглески језик Миа Ратковић Топалски Диана 22.03.2024....

ОБАВЕШТЕЊЕ!!!

Јунски испитни рок ће се одржати у периоду од 05. до 08. јуна 2024. године, према посебном распореду који ће бити накнадно објављен.


Консултативна настава за јунски испитни рок - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ


Матурски испит у jунском року биће организован  према следећем распореду:

15. 06. 2024. у 8.00 часова - писмени испит из српског језика за све смерове

14. 06. 2024. у 10.00 часова - практични део испита за смер ТДС по новом плану и програму

14. 06. 2024. у 9.00 часова - изборни предмет и одбрана матурског рада за све смерове осим за ТДС (техничари друмског саобраћаја по новом плану и програму)

12. 06. 2024. у 10.00 часова - тест за проверу стручно теоријских знања за смер ТДС по новом плану и програму


Следећи испитни рок за завршне и специјалистичке испите ће се одржати 14.06.2024. године у 09.00 ч.


ПРИЈАВУ СВИХ ИСПИТА ВРШИТИ ИСКЉУЧИВО ПУТЕМ АПЛИКАЦИЈЕ НА САЈТУ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ДО 24.05.2024. ГОД.


ВАЖНО!!!


СТАРИ ЖИРО РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ ВИШЕ НИСУ АКТИВНИ И НА ЊИХ ВИШЕ НЕ СМЕТЕ ВРШИТИ УПЛАТЕ.

НОВИ БРОЈ ЖИРО РАЧУНА ЈЕ:

840-31302845-09

НОВИ МОДЕЛ:

97

НОВИ ПОЗИВ НА БРОЈ: 

7302046040174231700


ШКОЛАРИНА, ИСПИТИ СА КОНСУЛТАЦИЈАМА, МАТУРСКИ, ЗАВРШНИ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТИ - СВЕ СЕ УПЛАЋУЈУ НА ИСТИ ЖИРО РАЧУН И НА ИСТИ ПОЗИВ НА БРОЈ КОЈИ ЈЕ ОВДЕ НАВЕДЕН.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ СУ У ДУЖНИ ДА СТРИКТНО ВОДЕ РАЧУНА ДА УПИШУ ТАЧАН ПОЗИВ НА БРОЈ, ЈЕР У СУПРОТНОМ, НЕЋЕ ИМ БИТИ ПРИЗНАТА УПЛАТА!!!


Испити и консултативна настава су до сада плаћани одвојено, а од 01.01.2024. године ИСПИТИ И КОНСУЛТАТИВНА НАСТАВА се плаћају на једну уплатницу и цене су обједињене. Обједињене цене испита са консултацијама за сваки образовни профил можете погледати на следећем линку - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ.