Сатница за редовне испите – мартовски рок 2022. године

12/03/2022

Српски језик и књижевност  
Ђокић Душанка

Јаковљевић  Јелена

17.03.2022. (четвртак) учионица 21

 13 00 часова

 
Математика  
Роган  Александра

Нинков Светлана

17.03.2022. (четвртак) учионица 21

 14 30 часова

 
Енглески језик  
Топалски Диана

Павловић Ливиа

18.03.2022. (петак) учионица 27

10 00 часова

 
Немачки језик  
Бајић Каталин

 Марковић Драгица

18.03.2022. (петак) учионица 27

10 00 часова

 
Руски језик
Протић Верица 18.03.2022. (петак) учионица 27

10 00 часова

Француски језик
Петровић Славица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

17.03.2022. (четвртак) учионица 21

 16 00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

18.03.2022. (петак) учионица 27

16 00 часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Ервехеја Мартиновић

НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Ликовна култура
Маришан Деана НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 17.03.2022. (четвртак) учионица 21

 17 15 часова

Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Јевтић Оливера

18.03.2022. (петак) учионица 27

16 00 часова

Физичко васпитање; Одабрани спорт
Ћирак Слободан

Савић Владимир

18.03.2022. (петак) учионица 27

13 15 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Цекић Веселка

Ђукић Љубица

18.03.2022. (петак) учионица 27

13 15 часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 17.03.2022. (четвртак) учионица 21

 17 00 часова

Филозофија, Логика са етиком
Алишић Жељка 17.03.2022. (четвртак) учионица 21

 17 00 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају; Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа

Живановић Марија

18.03.2022. (петак) учионица 12

15 00 часова

Верска настава
Берић Ненад

Димитријевић Вања

18.03.2022. (петак) учионица 27

11 00 часова

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Ђурнић Љиља

Панић Драган

19.03.2022. (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 11 00 часова учионица 26

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 10 00 часова учионица 27  ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 30 часова учионица 10

В I, II, III година 10 30 часова учионица 13

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Панић Драган

Станковић Соња

 19.03.2022. (субота)

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 00 часова учионица 10

ТДС ТУТ,ПТТ,НТ  III, IV година 10 00 часова учионица 11

В,РУТ I, II, III година 10 30 часова учионица 13

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Грујић Миломир 19.03.2022. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 10 00 часова учионица 27

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 10 00 часова учионица 26

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 00 часова учионица 10

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча,Електроника и телекомуникациони уређаји)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

19.03.2022. (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II III, IV година 11 00 часова учионица 26

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Раушевић Светлана

Судар Вера

19.03.2022. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К, НТ I, II,  година 09 30 часова учионица 27

СТТ, ТК,ТТКД,К, НТ III,IV година 09 30 часова учионица 27

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Крстић Маја

Милојевић Гордана

19.03.2022. (субота)

В I, II, III година 10 00 часова учионица 13

ТДС,ТУТ  I, II година 09 00 часова учионица 10

ТДС,ТУТ III, IV година 08 00 часова учионица 11

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)

V степен – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР

Јовановић Слободан

Фуртула Драган

 19.03.2022. (субота)

ТВ, СТТ, ТК, К I, II III, IV година 09 30 часова учионица 26

СТТ, ТК, К I, II година 09 00 часова учионица 27

СТТ, ТК,ТТКД,К III,IV година 09 00 часова учионица 27

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

19.03.2022. (субота)

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 10 00 часова учионица 27

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче, Практична настава)
Шолак Зорица

Михић Милан

19.03.2022.(субота)

ТВ, СТТ, ТК, ТТКД  I, II  година 10 00 часова учионица 26

ТВ, ЖВ,К,МН  III, IV година 08 00 часова учионица 26

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 10 00 часова учионица 27

V степен – ДРУМСКИ СМЕР
Николић Данијела

Еремић Злата

18.03.2022. (петак) учионица 33

15 00 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

18.03.2022. (петак) учионица 27

13 30 часова

Група саобраћајних предмета – ПТТ смер (Стручни предмети и Практична настава)
Ђурашиновић Драган

Унтербергер Марија

НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА

Претходне објаве

Консултативна настава за јунски испитни рок 2022. године

Консултативна настава за јунски испитни рок 2022. године

Српски језик и књижевност Никовић Лена lenanikovic@gmail.com Јаковљевић Јелена jelena.jakovljevicc75@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Павловић...

Сатница за редовне испите – априлски рок 2022. године

Сатница за редовне испите – априлски рок 2022. године

Српски језик и књижевност   Јасмина Бјелица Јелена Мајсторовић 28.04.2022. (четвртак) учионица 21  16 00 часова   Математика   Роган  Александра Нинков Светлана 28.04.2022. (четвртак) учионица 21 14 30 часова   Енглески језик   Ратковић Миа...

Консултативна настава за априлски испитни рок 2022. године

Консултативна настава за априлски испитни рок 2022. године

Српски језик и књижевност Бјелица Јасмина jacabjelica70@gmail.com Мајсторовић Јелена jela.blaga@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Ратковић Миа mia.dukicc@gmail.com Новак Соња...

Консултативна настава за мартовски испитни рок 2022. године

Консултативна настава за мартовски испитни рок 2022. године

Српски језик и књижевност Јаковљевић Јелена jelena.jakovljevicc75@gmail.com Ђокић Душанка dusankadj@open.telekom.rs Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com...

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК

Jунски испитни рок ће се одржати у периоду од 1 до 18. јуна, према посебном распореду који ће накнадно бити истакнут.

Пријаву свих испита (редовни, зaвршни, матурски, специјалистички) извршити најкасније до 20.05.2022. год, ИСКЉУЧИВО преко форме за пријаву која се налази на сајту. Накнадно приспеле пријаве неће бити разматране, већ ће бити пренете за наредни испитни рок.


Више детаља прочитајте на секцији обавештења - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ.