Сатница за редовне испите од 27. до 29. маја

23/05/2021

КОМИСИЈА ПРЕДМЕТ
ТЕРМИН
Српски језик и књижевност
Ђокић Душанка

Мајсторовић Јелена

27.05.2021. (четвртак) учионица 23

12 00 часова

Математика
Роган Александра

Нинков Светлана

28.05.2021. (петак) учионица 23

14 15 часова

Енглески језик
Топалски Диана

Ратковић Миа

27.05.2021. (четвртак) учионица 23

09 30 часова

Немачки језик
Бајић Каталин

 Илић Вања

27.05.2021. (четвртак) учионица 23

09 30 часова

Руски језик
Протић Верица 27.05.2021. (четвртак) учионица 23

09 30 часова

Француски језик
Петровић Славица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

27.05.2021. (четвртак) учионица 25

11 45 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

28.05.2021. (петак) учионица 23

10 15 часова

Хемија
Јовановић Љиљана 

Евица Р. Ковачић

27.05.2021. (четвртак) учионица 23

08 00 часова

Ликовна култура
Маришан Деана 27.05.2021. (четвртак) учионица 23

14 00 часова

Музичка уметност
Атанасов Мирослав 27.05.2021. (четвртак) учионица 23

08 00 часова

Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Јевтић Оливера

27.05.2021. (четвртак) учионица 23

14 30 часова

Физичко васпитање; Одабрани спорт
Ћирак Слободан

Савић Владимир

28.05.2021. (петак) учионица 23

11 30 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Алајица Данијела

Ђукић Љубица

28.05.2021. (петак) учионица 23

10 40 часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Иличић Невена 28.05.2021. (петак) учионица 23

15 00 часова

Филозофија
Алишић Жељка 28.05.2021. (петак) учионица 23

15 00 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају; Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа

Живановић Марија

28.05.2021. (петак) учионица 23

15 00 часова

Верска настава
Берић Ненад 28.05.2021. (петак) учионица 23

13 00 часова

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Михић Милан

Ђурнић Љиља

29.05.2021. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К I, II година 09 30 часова учионица 27

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 09 45 часова учионица 21

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 15 часова учионица 10

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ III, IV година 10 00 часова учионица 11

В I, II, III година 10 45 часова учионица 13

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Панић Драган

Станковић Соња

29.05.2021. (субота)

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 11 00 часова учионица 10

ТДС ТУТ,ПТТ,НТ  III, IV година 11 30 часова учионица 11

В,РУТ I, II, III година 10 30 часова учионица 13

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана 29.05.2021. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К I, II година 10 00 часова учионица 27

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 10 00 часова учионица 27

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 10 30 часова учионица 19

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

29.05.2021. (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 10 15 часова учионица 19

ТВ, ЖВ,К,МН III, IV година 08 30 часова учионица 21

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Раушевић Светлaна

Блажић Јадранка

29.05.2021. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К I, II, III, IV година 09 15 часова учионица 27

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Милојевић Гордана

Пејаков Бркић Гордана

29.05.2021. (субота)

В I, II, III година 09 30 часова учионица 13

ТДС,ТУТ  I, II година 10 00 часова учионица 10

ТДС,ТУТ III, IV година 11 00 часова учионица 11

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)
Јовановић Слободан

Фуртула Драган

29.05.2021. (субота)

ТВ I, II година 09 00 часова учионица 19

ТВ III, IV година 08 00 часова учионица 20

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 10 00 часова учионица 27

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

29.05.2021. (субота)

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 10 00 часова учионица 27

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче, Практична настава)
Шолак Зорица

Филиповић Драгиша

29.05.2021. (субота)

ТВ I, II година 08 00 часова учионица 19

ТВ III, IV година 09 30 часова учионица 21

СТТ, ТК, ТТКД I, II, III, IV година 11 00 часова учионица 27

V степен
Николић Данијела

Баста Ненад

28.05.2021. (петак) учионица 23

16 00 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

28.05.2021. (петак) учионица 23

НТ I, II, III, IV година 11 15 часова

Претходне објаве

Сатница за редовне испите – ЈУН 2024. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – ЈУН 2024. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Јасмина Бјелица Лена Никовић 06.06.2024. (четвртак), учионица бр. 26  9.00 часова Математика Роган Александра Нинков Светлана 06.06.2024. (четвртак), учионица бр. 26  15.00 часова Енглески језик Миа Ратковић Топалски Диана 07.06.2024....

Консултативна настава за јунски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за јунски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Бјелица Јасмина jacabjelica70@gmail.com Никовић Лена lenanikovic@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

Сатница за редовне испите – АПРИЛ 2024. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – АПРИЛ 2024. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Душанка Ђокић Слободанка Бањац 19.04.2024. (петак), учионица бр. 26  9.00 часова Математика Роган Александра Нинков Светлана 18.04.2024. (четвртак), учионица бр. 26  10.00 часова Енглески језик Миа Ратковић Топалски Диана 19.04.2024. (петак),...

Консултативна настава за aприлски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за aприлски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Ђокић Душанка dusankadj@open.telekom.rs Бањац Слободанка slobodankabanjac@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

ОБАВЕШТЕЊЕ!!!

Сатница за јунски испитни рок - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ.


Консултативна настава за јунски испитни рок - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ


Матурски испит у jунском року биће организован  према следећем распореду:

15. 06. 2024. у 8.00 часова - писмени испит из српског језика за све смерове

14. 06. 2024. у 10.00 часова - практични део испита за смер ТДС по новом плану и програму

14. 06. 2024. у 9.00 часова - изборни предмет и одбрана матурског рада за све смерове осим за ТДС (техничари друмског саобраћаја по новом плану и програму)

12. 06. 2024. у 10.00 часова - тест за проверу стручно теоријских знања за смер ТДС по новом плану и програму


Следећи испитни рок за завршне и специјалистичке испите ће се одржати 14.06.2024. године у 09.00 ч.


ПРИЈАВУ СВИХ ИСПИТА ВРШИТИ ИСКЉУЧИВО ПУТЕМ АПЛИКАЦИЈЕ НА САЈТУ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ДО 24.05.2024. ГОД.


ВАЖНО!!!


СТАРИ ЖИРО РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ ВИШЕ НИСУ АКТИВНИ И НА ЊИХ ВИШЕ НЕ СМЕТЕ ВРШИТИ УПЛАТЕ.

НОВИ БРОЈ ЖИРО РАЧУНА ЈЕ:

840-31302845-09

НОВИ МОДЕЛ:

97

НОВИ ПОЗИВ НА БРОЈ: 

7302046040174231700


ШКОЛАРИНА, ИСПИТИ СА КОНСУЛТАЦИЈАМА, МАТУРСКИ, ЗАВРШНИ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТИ - СВЕ СЕ УПЛАЋУЈУ НА ИСТИ ЖИРО РАЧУН И НА ИСТИ ПОЗИВ НА БРОЈ КОЈИ ЈЕ ОВДЕ НАВЕДЕН.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ СУ У ДУЖНИ ДА СТРИКТНО ВОДЕ РАЧУНА ДА УПИШУ ТАЧАН ПОЗИВ НА БРОЈ, ЈЕР У СУПРОТНОМ, НЕЋЕ ИМ БИТИ ПРИЗНАТА УПЛАТА!!!


Испити и консултативна настава су до сада плаћани одвојено, а од 01.01.2024. године ИСПИТИ И КОНСУЛТАТИВНА НАСТАВА се плаћају на једну уплатницу и цене су обједињене. Обједињене цене испита са консултацијама за сваки образовни профил можете погледати на следећем линку - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ.