Сатница за редовне испите – октобарски рок 2022. године (ванредно школовање)

14/10/2022

Српски језик и књижевност
Ђокић Душанка

Бањац Слободанка

20.10.2022. (четвртак) учионица 26

12 00 часова

Математика
Роган  Александра

Нинков Светлана

21.10.2022. (петак) учионица 26

16 00  часова

Енглески језик
Ратковић Миа

Новак Соња

21.10.2022. (петак) учионица 26

10 00  часова

Немачки језик
Бајић Каталин

 Марковић Драгица

21.10.2022. (петак) учионица 26

10 00  часова

Руски језик
Протић Верица 21.10.2022. (петак) учионица 26

10 00  часова

Француски језик
Петровић Славица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

20.10.2022. (четвртак) учионица 26

12 00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

21.10.2022. (петак) учионица 26

14 30  часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Ервехеја Мартиновић

20.10.2022. (четвртак) учионица 26

10 15 часова

Ликовна култура
Коља Обровски 20.10.2022. (четвртак) учионица 26

15 00 часова

Музичка уметност
Марија Влаовић 20.10.2022. (четвртак) учионица 27

09 15 часова

Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Јевтић Оливера

21.10.2022. (петак) учионица 21

12 00  часова

Физичко васпитање; Одабрани спорт
Ћирак Слободан

Савић Владимир

21.10.2022. (петак) учионица 21

12 45  часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Алајица Данијела

Ђукић Љубица

21.10.2022. (петак) учионица 27

10 15  часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 20.10.2022. (четвртак) учионица 27

10 30 часова

Филозофија, Логика са етиком
Алишић Жељка 20.10.2022. (четвртак) учионица 27

10 30 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају (V степен); Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа 21.10.2022. (петак) учионица 13

15 00  часова

Верска настава
Берић Ненад

Димитријевић Вања

21.10.2022. (петак) учионица 26

14 15  часова

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Ђурнић Љиља

Михић Милан

22.10.2022. (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 11 00 часова учионица 26

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 11 00 часова учионица 27

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 11 00 часова учионица 10

В I, II, III година 11 00 часова учионица 13

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Мартиновић Весна

Станковић Соња

22.10.2022. (субота)

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 09 00 часова учионица 10

ТДС ТУТ,ПТТ,НТ  III, IV година 09 30 часова учионица 11

В,РУТ I, II, III година 10 0 часова учионица 13

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана 22.10.2022. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 10 00 часова учионица 27

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 10 00 часова учионица 26

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

22.10.2022. (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II III, IV година 10 00 часова учионица 26

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Блажић Јадранка

Судар Вера

22.10.2022. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К, НТ I, II, III, IV година 09 00 часова учионица 27

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Крстић Маја

Чукановић Ана

22.10.2022. (субота)

В I, II, III година 10 30 часова учионица 13

ТДС,ТУТ  I, II година 08 00 часова учионица 10

ТДС,ТУТ III, IV година 08 30 часова учионица 11

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)
Јовановић Слободан

Фуртула Драган

22.10.2022. (субота)

ТВ, СТТ, ТК, К I, II III, IV година 10 00 часова учионица 26

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 09 00 часова учионица 27

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

22.10.2022. (субота)

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 10 00 часова учионица 27

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче, Практична настава)
Шолак Зорица

Ђурнић Љиља

22.10.2022. (субота)

ТВ, СТТ, ТК, ТТКД  I, II III, IV година 08 00 часова учионица 26

V степен – друмски смер
Николић Данијела

Баста Ненад

22.10.2022. (субота) учионица 23

11 00 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер, V степен
Томановић Предраг

Мак Маријан

21.10.2022. (петак) учионица 26

16 15  часова

Бродска медицина
Мрђен Александар 21.10.2022. (петак) учионица 26

09 00  часова

Група саобраћајних предмета – ПТТ смер (Стручни предмети и Практична настава)
Ђурашиновић Драган

Унтербергер Марија

21.10.2022. (петак) учионица 26

14 15  часова

Претходне објаве

Сатница за редовне испите – новембарски рок 2022. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – новембарски рок 2022. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Јаковљевић  Јелена Мајсторовић Јелена 25.11.2022. (петак) учионица 26 16 15 часова Математика Роган  Александра Нинков Светлана 25.11.2022. (петак) учионица 26 11 05 часова Енглески језик Павловић Ливиа Новак Соња 25.11.2022. (петак) учионица...

Консултативна настава за новембарски испитни рок 2022. године

Консултативна настава за новембарски испитни рок 2022. године

Српски језик и књижевност Јаковљевић Јелена jelena.jakovljevicc75@gmail.com Мајсторовић Јелена jela.blaga@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Новак Соња sonjanovak007@gmail.com Павловић...

Консултативна настава за октобарски испитни рок 2022. године

Консултативна настава за октобарски испитни рок 2022. године

Српски језик и књижевност Ђокић Душанка dusankadj@open.telekom.rs Бањац Слободанка slobodankabanjac@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

Сатница за редовне испите – августовски рок 2022. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – августовски рок 2022. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Никовић Лена Јаковљевић Јелена 22.08.2022. год. ( понедељак) учионица 26 8 00 часова Математика Роган  Александра Нинков Светлана 23.08.2022. год. ( уторак) учионица 26 8 00 часова Енглески језик Топласки Диана Павловић Ливиа 23.08.2022. год....

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ!!!

НАЈНОВИЈЕ ОБАВЕШТЕЊЕ


Према одлуци Министарства просвете дошло је до промене цена испита, школарине и консултативне наставе. Сви ученици су у обавези да испите пријављују, односно уплаћују по новим ценама. Нове цене испита можете погледати на следећем линку: КЛИКНИ ОВДЕ,  а цене консултативне наставе за свој образовни профил можете пронаћи на овом линку: КЛИКНИ ОВДЕ


Новембарски испитни рок за специјалистичке и завршне испите биће одржан 30. новембра у 9.00 часова.


Сатницу одржавања редовних испита у новембарском року можете погледати на следећем линку - КЛИКНИ ОВДЕ.


Децембарски испитни рок за све испите биће одржан у периоду од 15. до 17. децембра према посебном распореду који ће бити накнадно истакнут.


ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ДЕЦЕМБАРСКИ РОК СЕ МОЖЕ ИЗВРШИТИ НАЈКАСНИЈЕ ДО 07.12.2022.  СВЕ ПРИЈАВЕ И УПЛАТЕ ПРИСТИГЛЕ НАКОН ОВОГ ДАТУМА НЕЋЕ ВАЖИТИ ЗА ДЕЦЕМБАРСКИ РОК И БИЋЕ ПРЕБАЧЕНЕ ЗА НАРЕДНИ ИСПИТНИ РОК.