Термини полагања редовних испита у јануару 2021. год.

19/01/2021

КОМИСИЈА                                                  ПРЕДМЕТ                                 

                                                                         ТЕРМИН

Српски језик и књижевност
Бањац Слободанка

Мајсторовић Јелена

25.01.2021. (понедељак) учионица 27

09 30 часова

Математика
Роган Александра

Нинков Светлана

25.01.2021. (понедељак) учионица 27

14 00 часова

Енглески језик
Топалски Диана

Ратковић Миа

25.01.2021. (понедељак) учионица 27

10 30 часова

Немачки језик
Бајић Каталин

 Илић Вања

25.01.2021. (понедељак) учионица 27

10 30 часова

Руски језик
Протић Верица 25.01.2021. (понедељак) учионица 27

10 30 часова

Француски језик
Петровић Славица 25.01.2021. (понедељак) учионица 27

10 30 часова

Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

26.01.2021. (уторак) учионица 27

10 00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

26.01.2021. (уторак) учионица 27

13 30 часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Евица Р. Ковачић

НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Ликовна култура
Маришан Деана 26.01.2021. (уторак) учионица 26

10 00 часова

Музичка уметност
Атанасов Мирослав 28.01.2021. (четвртак) учионица 27

08 00 часова

Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Јевтић Оливера

25.01.2021. (понедељак) учионица 27

11 15 часова

Физичко васпитање; Одабрани спорт
Ћирак Слободан

Савић Владимир

25.01.2021. (понедељак) учионица 27

10 45 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Алајица Данијела

Ђукић Љубица

25.01.2020. (понедељак) учионица 27

14 00 часова

Социологија ,Соц. са правом грађана, Устав и права грађана, Грађ. васпитање
Кантар Оливера 26.01.2021. (уторак) учионица 27

11 20 часова

Филозофија
Алишић Жељка 26.01.2021. (уторак) учионица 27

12 30 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају; Основи саобраћајне психологије
Мазалица Ђокић Наташа 23.01.2021. (субота)

10 00 часоава

Верска настава
Берић Ненад

Вања Димитријевић

25.01.2020. (понедељак) учионица 27

14 20 часова

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Ђурнић Љиљана

Михић Милан

23.01.2021. (субота)

10 00 часова Железнички смерови

10 30 часова Друмски смерови

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Панић Драган

Станковић Соња

23.01.2021. (субота)

10 00 часова

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана

Ацкета Предраг

23.01.2021. (субота)

11 00 часова

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг

Кешељ Татјана

23.01.2021. (субота)

10 00 часова

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Раушевић Светлана

Судар Вера

23.01.2021. (субота)

10 00 часова

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Баста Ненад

Николић Данијела

23.01.2021.

10 00 часова

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација железничког саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)
Јовановић Слободан

Фуртула Драган

08 00 часова (СТТ, ТК, ТТКД, ЖВ, К)

10 00 часова (ТВ, МН)

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК, ЖВ, К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

23.01.2021. (субота)

10 00 часова

Група машинских предмета – (Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила; Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуча, Практична настава ТВ, МН, ТТКД)
Шолак Зорица

Филиповић Драгиша

23.01.2021. (субота)

08 00часова (смер ТВ, МН)

10 00 часова (СТТ, ТТКД. ЖВ, К)

Инструктор вожње, ВМВ-С, ТДС-С – V степен
Николић Данијела

Баста Ненад

23.01.2021. (субота)

09 00 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

25.01.2021. (понедељак)

11 45 часова

Претходне објаве

Консултативна настава за мартовски испитни рок 2021. год.

Консултативна настава за мартовски испитни рок 2021. год.

Српски језик и књижевност Јаковљевић Јелена jelena.jakovljevicc75@gmail.com Бјелица Јасмина jacabjelica70@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Павловић Ливиа liviapavlovic@sspinki.edu.rs...

Сатница за завршни и специјалистички испит у јануару 2021. године

Сатница за завршни и специјалистички испит у јануару 2021. године

Петак 29.01.2021. у 8.00 часова 1.     Богдан Кристијан ВМВ 2.     Ковић Дарко ВМВ 3.     Салија Морина ВМВ 4.     Шанта Гордана ВМВ 5.     Шанта Драгана ВМВ 6.     Кукуда Иван ВМВ 7.     Царић Михаило ВМВ 8.     Зличић Урош ВМВ 9.     Спасојевић Иван ВМВ 10.  Фабок...

Сатница за матурски испит у јануару 2021. године

Сатница за матурски испит у јануару 2021. године

Петак 29.01.2021. у 8.00 часова (учионица 27 - приземље) Одбрана матурског рада и изборни предмет за следеће предмете (Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила; Техничко колска служба;...

Консултативна настава за јануарски испитни рок 2021. год.

Консултативна настава за јануарски испитни рок 2021. год.

Српски језик и књижевност Бањац Слободанка slobodankabanjac@gmail.com Мајсторовић Јелена jela.blaga@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Дијана englishsspinkid@gmail.com Ратковић...