Сатница за редовне испите 25. и 26. јун

22/06/2021

 КОМИСИЈА ПРЕДМЕТ
ТЕРМИН
Српски језик и књижевност
Јаковљевић Јелена

 Бањац Слободанка

25.06.2021. (петак) учионица 23

08 00 часова

Математика
Роган Александра

Нинков Светлана

25.06.2021. (петак) учионица 23

08 45  часова

Енглески језик
Топалски Диана

Новак Соња

25.06.2021. (петак) учионица 23

09 30 часова

Немачки језик
Бајић Каталин

 Илић Вања

25.06.2021. (петак) учионица 23

09 30 часова

Руски језик
Протић Верица НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Француски језик
Петровић Славица 25.06.2021. (петак) учионица 23

09 30 часова

Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

25.06.2021. (петак) учионица 23

11 00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

25.06.2021. (петак) учионица 23

10 15 часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Евица Р. Ковачић

НЕМА ПРИЈАВЉЕНИХ ИСПИТА
Ликовна култура
Маришан Деана 25.06.2021. (петак) учионица 25

10 30 часова

Музичка уметност
Атанасов Мирослав 25.06.2021. (петак) учионица 25

10 30 часова

Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Јевтић Оливера

25.06.2021. (петак) учионица 23

10 45 часова

Физичко васпитање; Одабрани спорт
Обрадовић Наташа

Савић Владимир

25.06.2021. (петак) учионица 25

11 00 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Алајица Данијела

Цекић Веселка

25.06.2021. (петак) учионица 23

11 20 часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 25.06.2021. (петак) учионица 25

11 40 часова

Филозофија
Алишић Жељка 25.06.2021. (петак) учионица 23

12 00 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају; Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа

Живановић Марија

25.06.2021. (петак) учионица 23

12 00 часова

Верска настава
Берић Ненад 25.06.2021. (петак) учионица 25

12 15 часова

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Михић Милан

Ђурнић Љиља

26.06.2021. (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 09 45 часова учионица 19

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 00 часова учионица 10

В I, II, III година 10 15 часова учионица 13

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Панић Драган

Станковић Соња

26.06.2021. (субота)

ТДС,ТУТ,ПТТ,НТ  I, II година 10 30 часова учионица 10

ТДС ТУТ,ПТТ,НТ  III, IV година 10 45 часова учионица 11

В,РУТ I, II, III година 10 00 часова учионица 13

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана 26.06.2021. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К III, IV година 10 00 часова учионица 20

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 10 30 часова учионица 19

В,РУТ I, II година 09 45 часова учионица 13

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

26.06.2021. (субота)

ТВ, ЖВ,К,МН I, II година 09 15 часова учионица 19

ТВ, ЖВ,К,МН III, IV година 08 30 часова учионица 20

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Раушевић Светлана

Судар Вера

26.06.2021. (субота)

СТТ, ТК,ТТКД,К I, II, III, IV година 10 15 часова учионица 19,20

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Крстић Маја

Чукановић Ана

26.06.2021. (субота)

В I, II, III година 09 30 часова учионица 13

ТДС,ТУТ  I, II година 10 00 часова учионица 10

ТДС,ТУТ III, IV година 11 00 часова учионица 11

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)
Јовановић Слободан

Фуртула Драган

26.06.2021. (субота)

ТВ, СТТ, ТК, К I, II година 09 00 часова учионица 19

ТВ, СТТ, ТК, К, III, IV година 08 00 часова учионица 20

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

26.06.2021. (субота)

СТТ, ТК, К I, II, III, IV година 09 00 часова учионица 20

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче, Практична настава)
Шолак Зорица

Филиповић Драгиша

26.06.2021. (субота)

ТВ, СТТ, ТК, ТТКД  I, II година 08 00 часова учионица 19

ТВ III, IV година 09 30 часова учионица 20

V степен
Николић Данијела

Баста Ненад

26.06.2021. (субота) учионица 21

09 00 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

25.06.2021. (петак) учионица 25

10 00 часова

Претходне објаве

Сатница за редовне испите – октобарски рок 2021. године

Сатница за редовне испите – октобарски рок 2021. године

Српски језик и књижевност Јаковљевић Јелена  Никовић Лена 22.10.2021. (петак) учионица 26 09 20 часова Математика Роган  Александра Малеш Тамара 22.10.2021. (петак) учионица 26 12 00  часова Енглески језик Топалски Диана Новак Соња 22.10.2021. (петак) учионица 26 11...

Консултативна настава за октобарски испитни рок 2021. године

Консултативна настава за октобарски испитни рок 2021. године

Српски језик и књижевност Јаковљевић Јелена jelena.jakovljevicc75@gmail.com Никовић Лена lenanikovic@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Новак Соња...

Сатница за редовне испите – августовски рок 2021. године

Сатница за редовне испите – августовски рок 2021. године

Српски језик и књижевност Мајсторовић  Јелена  Бјелица Јасмина 26.08.2021. (четвртак) учионица 23 09 45 часова Математика Роган Александра Нинков Светлана 26.08.2021. (четвртак) учионица 23 08 00 часова Енглески језик Топалски Диана Новак Соња 26.08.2021. (четвртак)...

Консултативна настава за августовски испитни рок 2021. године

Консултативна настава за августовски испитни рок 2021. године

Српски језик и књижевност Мајсторовић Јелена jela.blaga@gmail.com Бјелица Јасмина jacabjelica70@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Новак Соња...

САТНИЦА ЗА ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК

Истакнута је сатница за октобарски испитни рок. Можете погледати на следећем линку - КЛИКНИ ОВДЕ.