Термини полагања испита у новембарском испитном року 2020. год.

24/11/2020


Кандидати су дужни да стриктно поштују предвиђене термине испита, да не долазе на полагање пре предвиђених термина и задржавају се након завршеног полагања испита. Током спровођења испита неопходно је строго поштовање важећих епидемиолошких мера.

КОМИСИЈА                                                  ПРЕДМЕТ                                 

                                                                         ТЕРМИН

Српски језик и књижевност
Бјелица Јасминa

Црњански Радица

26.11.2020. (четвртак)

13 00 часова

Математика
Роган Александра

Нинков Светлана

26.11.2020 (четвртак)

12 00 часова

Енглески језик
Бечић Радочај Тања

 Новак Соња

26.11.2020. (четвртак)

14 00 часова

Немачки језик
Бајић Каталин

 Илић Вања

26.11.2020.  (четвртак)

14 00 часова

Руски језик
Протић Верица 26.11.2020. (четвртак)

13 30 часова

Француски језик
Петровић Славица 26.11.2020. (четвртак)

14 00 часова

Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

27.11.2020. (петак)

15 00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

27.11.2020. (петак)

13 00 часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Евица Р. Ковачић

27.11.2020. (петак)

14 00часоава

Ликовна култура
Маришан Дејана 26.11.2020. (четвртак)

13 30 часова

Музичка уметност
Атанасов Мирослав
Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Јевтић Оливера

27.11.2020. . (петак)

15 00 часова

Физичко васпитање; Одабрани спорт
Обрадовић Наташа

Савић Владимир

27.11.2020. (петак)

14 20 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Цекић Веселка

Ђукић Љубица

27.11.2020. (петак)

13 45 часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 27.11.2020. (петак)

15 40 часова

Филозофија
Алишић Жељка 26.11.2020. (четвртак)

14 00 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају; Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа 27.11.2020. (петак)

16 00 часоава

Верска настава
Берић Ненад 27.11.2020. (петак)

14 15 часоава

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Ђурнић Љиљана

Милинковић Марија

28.11.2020. (субота)

10 00 часова

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Панић Драган

Станковић Соња

28.11.2020. (субота)

11 30 часова

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана 28.11.2020. (субота)

10 00 часова

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

28.11.2020. (субота)

9 00 часова

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Раушевић Светлана

Блажић Јадранка

28.11.2020. (субота)

11 00 часова

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Милојевић Гордана

Еремић Злата

28.11.2020. (субота)

11 00 часова

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)
Јовановић Слободан

Фуртула Драган

28.11.2020. (субота)

9 30 часова

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

28.11.2020. (субота)

11 00 часова

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче, Практична настава)
Шолак Зорица

Филиповић Драгиша

28.11.2020. (субота)

8 00 часова

Инструктори – V степен
Николић Данијела

Баста Ненад

27.11.2020. (петак)

16 00 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

28.11.2020. (субота)

11 00 часова

 

Претходне објаве

Сатница за редовне испите – ЈУН 2024. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – ЈУН 2024. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Јасмина Бјелица Лена Никовић 06.06.2024. (четвртак), учионица бр. 26  9.00 часова Математика Роган Александра Нинков Светлана 06.06.2024. (четвртак), учионица бр. 26  15.00 часова Енглески језик Миа Ратковић Топалски Диана 07.06.2024....

Консултативна настава за јунски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за јунски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Бјелица Јасмина jacabjelica70@gmail.com Никовић Лена lenanikovic@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

Сатница за редовне испите – АПРИЛ 2024. године (ванредно школовање)

Сатница за редовне испите – АПРИЛ 2024. године (ванредно школовање)

Српски језик и књижевност Душанка Ђокић Слободанка Бањац 19.04.2024. (петак), учионица бр. 26  9.00 часова Математика Роган Александра Нинков Светлана 18.04.2024. (четвртак), учионица бр. 26  10.00 часова Енглески језик Миа Ратковић Топалски Диана 19.04.2024. (петак),...

Консултативна настава за aприлски испитни рок 2024. године

Консултативна настава за aприлски испитни рок 2024. године

Српски језик и књижевност Ђокић Душанка dusankadj@open.telekom.rs Бањац Слободанка slobodankabanjac@gmail.com Математика Роган Александра aleksandrarogan01@gmail.com Нинков Светлана ninaa82@gmail.com Енглески језик Топалски Диана englishsspinkid@gmail.com Ратковић Миа...

ОБАВЕШТЕЊЕ!!!

Сатница за јунски испитни рок - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ.


Консултативна настава за јунски испитни рок - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ


Матурски испит у jунском року биће организован  према следећем распореду:

15. 06. 2024. у 8.00 часова - писмени испит из српског језика за све смерове

14. 06. 2024. у 10.00 часова - практични део испита за смер ТДС по новом плану и програму

14. 06. 2024. у 9.00 часова - изборни предмет и одбрана матурског рада за све смерове осим за ТДС (техничари друмског саобраћаја по новом плану и програму)

12. 06. 2024. у 10.00 часова - тест за проверу стручно теоријских знања за смер ТДС по новом плану и програму


Следећи испитни рок за завршне и специјалистичке испите ће се одржати 14.06.2024. године у 09.00 ч.


ПРИЈАВУ СВИХ ИСПИТА ВРШИТИ ИСКЉУЧИВО ПУТЕМ АПЛИКАЦИЈЕ НА САЈТУ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ДО 24.05.2024. ГОД.


ВАЖНО!!!


СТАРИ ЖИРО РАЧУН И ПОЗИВ НА БРОЈ ВИШЕ НИСУ АКТИВНИ И НА ЊИХ ВИШЕ НЕ СМЕТЕ ВРШИТИ УПЛАТЕ.

НОВИ БРОЈ ЖИРО РАЧУНА ЈЕ:

840-31302845-09

НОВИ МОДЕЛ:

97

НОВИ ПОЗИВ НА БРОЈ: 

7302046040174231700


ШКОЛАРИНА, ИСПИТИ СА КОНСУЛТАЦИЈАМА, МАТУРСКИ, ЗАВРШНИ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТИ - СВЕ СЕ УПЛАЋУЈУ НА ИСТИ ЖИРО РАЧУН И НА ИСТИ ПОЗИВ НА БРОЈ КОЈИ ЈЕ ОВДЕ НАВЕДЕН.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ СУ У ДУЖНИ ДА СТРИКТНО ВОДЕ РАЧУНА ДА УПИШУ ТАЧАН ПОЗИВ НА БРОЈ, ЈЕР У СУПРОТНОМ, НЕЋЕ ИМ БИТИ ПРИЗНАТА УПЛАТА!!!


Испити и консултативна настава су до сада плаћани одвојено, а од 01.01.2024. године ИСПИТИ И КОНСУЛТАТИВНА НАСТАВА се плаћају на једну уплатницу и цене су обједињене. Обједињене цене испита са консултацијама за сваки образовни профил можете погледати на следећем линку - КЛИКНИ И ПОГЛЕДАЈ.